Szukaj

dzisiaj jest 26/05/2024 08:54

Przed budynkiem Urzędu Miasta przy ulicy Waszyngtona stanęły trzy namioty

foto: Marcin Biś

Przed budynkiem Urzędu Miasta przy ulicy Waszyngtona – na razie testowo – stanęły trzy namioty. Będą chronić interesantów przed potencjalnymi, niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Namioty, póki co stanęły na próbę. Test ich funkcjonowania będzie poparty m.in. opiniami samych interesantów, tak żeby na przyszłość, gdy pojawią się np. intensywne opady deszczu, móc w jak najlepszym stopniu zabezpieczyć oczekujących w kolejce. O tym, jaki kształt ostatecznie przyjmie to zabezpieczenie, zdecyduje właśnie przeprowadzenie testów oraz sytuacja pogodowa.

Przypominamy również, że w budynku urzędu przy ulicy Waszyngtona 5 pojawiła się korekta w pracy punktu kancelaryjnego. Obecnie funkcjonuje on w miejscu dawnego kiosku, po lewej stronie od wejścia głównego.

Niestety z uwagi na zaostrzoną sytuację epidemiczną oraz przypadki koronawirusa, który pojawiają także wśród pracowników samorządowych, Urząd Miasta Częstochowy nie jest w stanie wrócić do obsługi interesantów w trybie sprzed pandemii i umożliwić im nielimitowany dostęp do budynków UM w godzinach pracy Urzędu.

foto/źródło: UM Częstochowy

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze