Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 11:44

Woryna i Jeppesen we Włókniarzu, Przedpełski w Toruniu ?

Pomimo, że okienko transferowe rusza dopiero 1. listopada klubowi działacze nie próżnują i planują budowę składów na sezon 2021. Według doniesień Przeglądu Sportowego w przyszłym sezonie barwy Eltrox Włókniarz Częstochowa bronić będą Kacper Woryna z PGG ROW Rybnik oraz Jonas Jeppesen z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów. Z kolei ekipę spod Jasnej Góry opuszcza Paweł Przedpełski, który ma zasilić beniaminka PGE Ekstraligi  eWinner Apator Toruń.

W obecnym sezonie Eltrox Włókniarz Częstochowa miał walczyć o złoty medal, jednak domowe porażki z Zieloną Górą oraz z Lublinem, a także walkower ze Stalą Gorzów spowodowało, że częstochowianie zakończyli sezon na 5 miejscu. Działacze biało-zielonych nie załamują jednak rąk i zaczęli budować skład, który pozwoli, że częstochowskie lwy w przyszłym sezonie znów włączą się w walkę o złoto.  Mają im w tym pomóc 24-letni Kacper Woryna, który zdecydował się opuścić PGG ROW Rybnik oraz 22-letni Jonas Jeppesen, który żegna się z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów.

Kacper Woryna w sezonie 2020  wykręcił średnią biegową 1,514 co dało mu 35. średnią w PGE Ekstralidze. Z kolei Jonas Jeppesem, który ma zająć miejsce zawodnika do lat 24. w eWinner 1. Lidze wykręcił średnią biegową na poziomie 1,944 co dało mu pierwsze miejsce wśród zawodników niesklasyfikowanych.

Być może nie będą to ostatnie nowe twarze w ekipie spod Jasnej Góry. Według doniesień medialnych częstochowianie starają się również przekonać do jazdy z lwem na piersi Bartosza Smektałę z FOGO Unii Leszno.

Jeżeli chodzi o pożegnania to oficjalne Klub poinformował, że w sezonie 2021 barw częstochowian nie będzie reprezentował Jason Doyle. Z kolei według Przeglądu Sportowego z klubu odejść mają Rune Holta, który ma trafić do PGG ROW Rybnik oraz Paweł Przedpełski, który po dwóch latach spędzonych w Częstochowie ma wrócić do swojego macierzyńskiego klubu, czyli eWinner Apator Toruń.

źródło: Przegląd Sportowy
[mb]

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze