Szukaj

dzisiaj jest 17/06/2024 12:40

Obchody 40-lecia Szkoły Podstawowej nr 49

Obchody 40-lecia Szkoły Podstawowej nr 49 im. Janusza Kusocińskiego odbyły się 19 kwietnia. Uroczystość, oprócz części oficjalnej, miała bardzo widowiskową część artystyczną.

 

Dyrektorka Beata Janus-Lewczyńska złożyła podziękowania za współpracę, wielką pomoc i obecność w życiu szkoły władzom samorządowym Częstochowy – obecnemu na uroczystości prezydentowi Krzysztofowi Matyjaszczykowi, a także naczelnikowi Wydziału Edukacji UM Rafałowi Piotrowskiemu. Dyrektorka Beata Janus-Lewczyńska wyraziła też uznanie dla wysiłku i pracy kolejnych dyrektorów i nauczycieli, którzy tworzyli szkołę przez 40 lat. Wielu z byłych pedagogów – dziś emerytowanych – przyszło na jubileusz. Podziękowania pokierowała również do obecnej kadry nauczycielskiej, która reprezentowana była przez Barbarę Matczak.

 

 

Prezentacja o szkole przypomniała jej dzieje – była to prawdziwie sentymentalna podróż dla uczniów, rodziców, nauczycieli, emerytowanych dyrektorów i nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz absolwentów szkoły. W części artystycznej dzieci i młodzież zaprezentowały swoje zdolności aktorskie, wokalne i taneczne w inscenizacji „Kopciuszka’’.

 

foto/źródło: UM Częstochowy

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze