Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 11:22

Powrót Piotra Malinowskiego i Adriana Klepczyńskiego do Rakowa sportowym wydarzeniem 2015 roku w Częstochowie

Herb RKS Raków Częstochowa
Herb RKS Raków Częstochowa

Zakończył się plebiscyt przeprowadzony przez serwis Fotoczewa na „Sportowe wydarzenie roku w Częstochowie”. Czytelnicy zdecydowali, że na to miano zasługuje powrót Piotra Malinowskiego i Adriana Klepczyńskiego do Rakowa.

Na powrót Piotra Malinowskiego i Adriana Klepczyńskiego do Rakowa oddano 25,27% głosów.
Na podium znalazły się także dwa inne wydarzenia związane z Rakowem Częstochowa. Na drugim miejscu znalazł się przegrany baraż RKS-u o I ligę (24,91%), a trzecie miejsce przypadło Częstochowskiemu Lewandowskiemu, czyli show Damiana Warchoła w meczu Rakowa – 5 bramek w jednym meczy z Nadwiślanem Góra (18,86%).

Kolejne miejsca to: sukcesy Sylwii Ślęzak w Mistrzostwach Polski – srebrny medal MP (6,76%), Włókniarz pozbawiony licencji (6,40%) , dwumecz Polska – Iran w piłce siatkowej w ramach Ligi Światowej (5,69%), srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski Lwów Unimot Częstochowa (3,56%), pierwszy złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski Lwów Unimot w dwudziestoletniej historii (Marcin Szymański) (2,85%), powrót PGE Ekstraligi na SGP Arenę za sprawą Sparty Wrocław,(1,78%), Derby Częstochowy w finale piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgowym (1,42%), start honorowy jednego z etapów Tour de Pologne (1,42%), historyczny sukces reprezentanta Częstochowy w nordic walking (Daniel Wojtasiński Mistrzem Europy) (0,36%), wicemistrzostwo Świata zawodnika Aeroklubu Częstochowskiego – Sławomira Talowskiego w Mistrzostwach Świata Akrobacji Szybowcowej (0,36%), konflikt Kibiców AZS-u Częstochowa z Zarządem Klubu (0,36%), Częstochowianin w Rajdowych Mistrzostwach Europy Juniorów (Łukasz Pieniążek wraz z pilotem Jakubem Gerberem) (0%).

Przypominamy o odwiedzaniu i polubieniu naszego profilu na Facebook-u.

Autor: Marcin Biś

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze