Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 20:03

Optolith sponsorem głównym Skry

foto: Skra Częstochowa

W środę (tj. 26.08.) podczas konferencji prasowej prezes Skry Częstochowa, Artur Szymczyk podpisał umowę z firmą Optolith, która została sponsorem głównym Klubu.

Firma Optolith w największym skrócie zajmuje się produkcją materiałów i chemii budowlanej. Specjalizuje się w renowacjach zabytków. Najczęściej pokazywanym obiektem referencyjnym firmy jest Wieża Zegarowa na Zamku Królewskim w Warszawie. – Mamy dzisiaj piękny dzień dla Skry Częstochowa, bo udało nam się dojść do porozumienia z firmą Optolith, która w Częstochowie działa już od ponad 10 lat. Zauważyła ona znak zapytania, który widniał na koszulkach naszych piłkarzy. Firma postanowiła wesprzeć nas finansowo i zostać sponsorem głównym zarówno naszej męskiej jak i żeńskiej drużyny. Mam nadzieję, że pomoże nam to również w rozmowach z innymi firmami, które także zobaczą potencjał marketingowy i sportowy w drużynie Skry. Powinniśmy doceniać firmy, które chcą pomagać naszym lokalnym drużynom – powiedział prezes Skry Artur Szymczyk.

Optolith od rozpoczynającego się w najbliższy weekend sezonu będzie widoczny na koszulkach zawodników i zawodniczek Skry Częstochowa. Firma działa na terenie Częstochowy od 2004 roku. – W miarę naszych możliwości zawsze staraliśmy się wspierać działania częstochowskich drużyn. Nie chcemy jedynie korzystać z Częstochowy, ale również dzielić się częścią naszego sukcesu. Dostrzegliśmy ten znak zapytania i po zgłębieniu tematu postanowiliśmy się zaangażować w Skrę. Pomożemy klubowi w większym zakresie, aby mogła dalej kontynuować swoją działalność. Biorąc pod uwagę zasługi klubu przez blisko 100 lat swojej działalności należy to docenić – dodał pan Andrzej Grenda.

foto/źródło: www.ks-skra.pl

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze