Szukaj

dzisiaj jest 17/06/2024 13:08

Nowe twarze w zespole Fotoczewy

Powiększa się grono redaktorów w serwisie fotoreportersko-prasowym Fotoczewa. Dzięki staraniom nowego redaktora naczelnego do zespołu dołączyli: Cyprian Kowacki, Mateusz Musiał i Mirosław Aleksandrowicz.

– Cieszę się, że do zespołu dołączyli Cyprian, Mateusz oraz Mirek. Każdy z nich to lokalni społecznicy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Liczę, że panowie idealnie wkomponują się w nowe otwarcie serwisu, a ich publikacje przypadną państwu do gustu – powiedział redaktor naczelny Marcin Biś – Serwis fotoreportersko-prasowy Fotoczewa to redakcja zrzeszająca w jednym miejscu ludzi z pasją do fotografii, dziennikarstwa, publikacji, czy lifestylu. Dlatego jesteśmy otwarci do nawiązania współpracy z innymi pasjonatami. Wystarczy tylko do Nas napisać – dodał Biś

Cyprian Kowacki to specjalista od odżywiania, ćwiczeń oraz lifestylu. Mateusz Musiał to wolny strzelec, natomiast Mirosław Aleksandrowicz to społecznik z krwi i kości, który zajmować będzie się życiem codziennym miasta.

Dołącz do Nas

Jesteś pasjonatem miasta ? Lubisz robić zdjęcia i chcesz się nimi podzielić ? Masz dryg dziennikarski ? Nie zwlekaj spróbuj swoich sił jako korespondent serwisu fotoreportersko-prasowym Fotoczewa !

Poszukujemy nieoszlifowanych diamentów, którzy w naszym serwisie nauczą się fachu dziennikarza lub fotoreportera w legalnie działającym (zarejestrowanym) medium, co w przyszłości pozwoli Wam wypłynąć na głęboką wodę.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Nami, napisz do nas na adres mailowy fotoczewa@gmail.com albo wiadomość priv na Facebooku

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze