Szukaj

dzisiaj jest 26/05/2024 07:06

Lwy liczą na przełamanie

W najbliższą niedzielę (tj.  09 czerwca) o godzinie 15:00 w ramach V rundy o Drużynowe Mistrzostwo Polski Lwy Avia Częstochowa na własnym obiekcie zmierzy się z TSŻ Toruń. Spotkanie to może być kluczowe w walce o medal DMP.

Po czterech kolejkach sezonu obie ekipy zgromadziły po 4 punkty i pomimo, iż mamy dopiero półmetek rozgrywek, starcie to może okazać się kluczowe w walce o medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Ewentualna porażka, któreś z ekip może oznaczać pożegnanie się z marzeniami o tegoroczne podium.

Podopieczni Tomasz Pokorskiego przegrali dwa ostatnie spotkania i zapewne liczą na przełamanie się z czwartą drużyną poprzedniego sezonu. Kibice spod Jasnej Góry liczą, że liderzy w postaci Marcina Szymańskiego oraz Sebastiana Paruzela udowodnią, że są w wysokiej formie i poprowadzą biało-zielonych do trzeciego zwycięstwa w sezonie.

Torunianie do Częstochowy przyjadą podbudowani zwycięstwem w ostatniej kolejce z GKS Orzeł Gniezno i liczą, że zrewanżują się częstochowianom za porażkę z minionego sezonu.

autor: Marcin Biś

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze