Szukaj

dzisiaj jest 29/05/2024 06:28

Gwiazdy sportu i estrady już po raz dwudziesty drugi wcielą się w św. Mikołaja

Tradycyjnie 6. grudnia już po raz dwudziesty drugi Stowarzyszenie Speedway Fan Club Częstochowa zorganizuje imprezę charytatywną „Gwiazdy Sportu i Estrady Dzieciom”.

Podczas imprezy, która odbędzie się w Klubie Muzycznym „Stacherczak” będzie można spotkać m.in. prezentera telewizyjnego i radiowego Irka Bieleninika, czy lidera grupy Formacja Nieżywych Schabów Olga Klepacza. Wśród artystów swój udział potwierdzi, także  Tomasz Sętowski, czy Mariusz Chrząstek.

Nie zabraknie oczywiście gwiazd sportu. Swój udział zapowiedzieli m.in. żużlowcy Sławomir Drabik oraz Sebastian Ułamek, speedrowerzyści Lwów Częstochowa, członek Aeroklubu Częstochowskiego i wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy Janusz Darocha, bokser Marcin Najman oraz Stanisław Gościniak i Piotr Gruszka. Na scenie zobaczy również  żużlowców CKM ,,Włókniarz”,  piłkarzy RKS-u Raków oraz Skry.

Gościem specjalnym będzie Pan Stefan Pala były pięściarz, człowiek który wciągnął Jerzego Kuleja do boksu.

–  Wybór wdzięczności nie był przypadkowy i padł na dzieci pokrzywdzone przez los, niepełnosprawne z domów dziecka oraz ubogie. Był to rok 1996, a moja zastępczyni w Speedway Fan Clubie miała siostrę niepełnosprawną i tak to się wszystko zaczęło. To jest geneza Naszej sztandarowej pozasportowej imprezy – powiedział  organizator akcji Janusz Danek 

– Nigdy w najśmielszych snach nie wyobrażałem sobie, że ta kameralna i prawdziwie ludzka wdzięczność natrafi na tak potrzebujący grunt i wspaniały odbiór Społeczeństwa – dodał Janusz Danek

Podczas spotkania będzie, także okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz wzięcie autografu od przybyłych gości. Nie zabraknie, także zabaw, konkursów oraz wystąpień artystycznych.

Obecny będzie także ten, dla którego zjawią się dzieci, czyli Święty Mikołaj, który obdaruje wszystkie dzieci prezentami.

[mb]

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze