Szukaj

dzisiaj jest 17/06/2024 13:35

Speedrowerzyści uczczą 100. rocznicę odzyskania niepodległości

W niedzielę 11. Listopada na obiekcie przy ul. Starzyńskiego 10a zawodnicy Lwów Avia Częstochowa wraz z adeptami szkółki „Lwy Krasnale” wezmą udział w turnieju z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zawody będą miały charakter parowy, gdzie zawodnicy ekstraligi oraz okręgu południowego będą losować zawodników i zawodniczki ze szkółki. Pary rywalizować będą w dwóch grupach.  W  grupie „A” rywalizować będzie 7 par, a w grupie „B”  6 par. Do półfinału awansuję cztery najlepsze pary z każdej z grup.

W zawodach będą uczestniczyć takie gwiazdy Lwów jak Nikodem Mlek,  Mateusz Złotnicki,  Tomasz Włodarczyk,  Daniel Ordon, Bartek Pawlik, Arkadiusz  Dudek, Patryk Lukas, Łukasz Mastalerz. „Krasnali” reprezentować będą natomiast m.in.: Sandra i Brajan Charbich,  Kuba Deska,  Filip Kosakowski, Nela Stacewicz, Ala Chamara,  Igor Ćwiek,  czy Oskar Wajs

Zapraszam Państwa na pokaz ogromnej ambicji i sportowej walki w wykonaniu adeptów szkółki  „ Lwy Krasnali”. W ten sposób chcemy na sportowo uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości – powiedział współorganizator zawodów Bartek Pawlik.

Ten turniej nie odbyłby się bez wsparcia Sebastiana Charbicha, oraz Arkadiusza Dudka, którym chciałem serdecznie podziękować za zaangażowanie się w organizację turnieju – dodał Pawlik.

Początek zawodów zaplanowano na godzinę 14:00. Wstęp tradycyjnie bezpłatny.

[mb]

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze