Szukaj

dzisiaj jest 29/05/2024 07:50

Trwa usuwanie usterek wzdłuż nowej linii tramwajowej

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Trwa usuwanie usterek wzdłuż nowej linii tramwajowej. Fotoczewa o usunięcie tych usterek zabiegała od marca 2014 roku.

Przypomnijmy, że w marcu 2014 roku reporterzy Fotoczewy stworzyli raport, który przedstawiał usterki wzdłuż nowej linii tramwajowej. Raport ten został złożony w siedzibie MZDiT oraz Urzędzie Miasta.

Dzięki Naszej interwencji przyspieszyliśmy o kilka miesięcy przegląd usterek na nowym odcinku linii tramwajowej w wykonaniu odpowiednich organów. Z przeglądu sporządzono protokół usterek i ustalono, że wykonawca do 18 sierpnia 2014 roku miał czas na ich usunięcie. Niestety termin ten nie został dotrzymany , a usunięcie usterek przeniesiono na listopad. Jednak i w tym terminie usterki nie zostały naprawione, gdyż wykonawca miał zbyt wiele zobowiązań i nie dysponował odpowiednią ilością pracowników. Wykonawca znalazł jednak czas w połowie grudnia 2014 roku i usunął część usterek związanych z brukiem. Na usunięcie kolejnych usterek związanych m.in. z popękanym asfaltem musieliśmy czekać do… września 2015 roku.

Wczoraj (tj. 15.06.) wykonawca rozpoczął usuwanie pozostałych usterek. Miejmy nadzieję, że po ponad dwóch latach naprawione zostaną wszystkie miejsca, m.in. zapadnięty asfalt w międzytorzu na skrzyżowaniu ul. Orkana i Jagiellońskiej.

Więcej zdjęć znajdziesz na Naszym profilu na Facebook.

Autor: Marcin Biś

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze