Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 20:39

POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA: KLUB DZIECIĘCY „ŻACZEK” OGŁASZA NABÓR

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Klub Dziecięcy Politechniki Częstochowskiej „ŻACZEK” , który został stworzony z myślą o młodych rodzicach, którzy chcą pogodzić wychowanie dzieci z nauką i pracą ogłasza nabór.

Powstanie Klubu było możliwe dzięki otrzymaniu przez uczelnię dofinansowania na prowadzenie przyuczelnianych miejsc opieki nad dziećmi w ramach realizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej programu „MALUCH na uczelni”. Inicjatywa ta spełni z pewnością oczekiwania pracowników Politechniki Częstochowskiej, a także doktorantów i studentów, dla których łączenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym jest często istotną trudnością. Uczelnia nie tylko gwarantuje wysokie standardy naukowe i dydaktyczne, ale również staje się miejscem przyjaznym rodzinie, odpowiadając na potrzeby swoich pracowników.

Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: klubzaczek@adm.pcz.czest.pl od dnia 23. 11. 2015r. do 30.11.2015 r. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, status rodzica/opiekuna ( student PCz, doktorant PCz, pracownik PCz) oraz tel. kontaktowy, mail.

W Klubie Dziecięcym sprawowana będzie opieka nad dziećmi w wieku od 1 roku do lat 3 przez maksymalnie 5 godzin dziennie. Opłata miesięczna wynosi 340 zł. Klub będzie czynny w godzinach 7:30- 15:30 przez 5 dni w tygodniu. Otwarcie w styczniu 2016 r.

Klub może przyjąć piętnaścioro dzieci. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Znajdziesz nas na Facebook.

Dodane przez: Marcin Biś
Źródło: www.pcz.pl

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze