Szukaj

dzisiaj jest 26/05/2024 08:31

Jakub Miśkowiak siódmy w finale Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów

foto: mb

Jakub Miśkowiak jeżdżący na co dzień w barwach Eltrox Włókniarz Częstochowa zajął 7. miejsce w finale Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów, który rozegrano w czeskich Pardubicach. Tytuł Mistrza Świata Juniorów wywalczył Jaimon Lidsey, drugie miejsce zajął Dominik Kubera, a na najniższym stopniu podium stanął Oleg Michaiłow.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów 
1. Jaimon Lidsey (Australia) – 20 (3,3,3,2,3,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Dominik Kubera (Polska) – 16 (1,3,3,3,2,2,2) – 2. miejsce w finale
3. Oleg Michaiłow (Łotwa) – 14 (2,3,2,2,2,2,1) – 3. miejsce w finale
4. Daniel Bewley (Wielka Brytania) – 16 (2,2,3,3,3,3,0) – 4. miejsce w finale
5. Mads Hansen (Dania) – 9 (2,1,3,1,1,1) – 3. miejsce w półfinale
6. Petr Chlupac (Czechy) – 8 (3,w,0,2,2,1) – 3. miejsce w półfinale
7. Jakub Miśkowiak (Polska) – 9 (1,1,2,2,3,0) – 4. miejsce w półfinale
8. Jan Kvech (Czechy) – 13 (3,2,2,3,3,u) – upadek w półfinale
9. Niklas Sayrio (Finlandia) – 6 (2,0,2,1,1)
10. Lukas Fienhage (Niemcy) – 5 (0,3,1,1,0)
11. Marko Lewiszyn (Ukraina) – 5 (u,w,1,3,1)
12. Mattia Lenarduzzi (Włochy) – 5 (1,2,d,0,2)
13. Luke Becker (USA) – 4 (t,2,1,1,1)
14. Alexander Woentin (Szwecja) – 3 (3,d,w,d,t)
15. Lukas Baumann (Niemcy) – 1 (0,1,0,0,w)
16. Steven Goret (Francja) – 0 (0,w,d,u,w)
17. Daniel Klima (Czechy) – 0 (d)
18. Pavel Kuchar (Czechy) – 0 (u)

Bieg po biegu:
1. Woentin, Sayrio, Lewiszyn (u3), Klima (d4) (Becker – t)
2. Kvech, Bewley, Lenarduzzi, Goret
3. Chlupac, Hansen, Kubera, Baumann
4. Lidsey, Michaiłow, Miśkowiak, Fienhage
5. Kubera, Kvech, Miśkowiak, Sayrio
6. Michaiłow, Lenarduzzi, Lewiszyn (w/u), Chlupac (w/u)
7. Lidsey, Bewley, Hansen, Woentin (d4)
8. Fienhage, Becker, Baumann, Kuchar (u4) (Goret – w/2min)
9. Hansen, Sayrio, Fienhage, Lenarduzzi (d4)
10. Lidsey, Kvech, Lewiszyn, Baumann
11. Kubera, Michaiłow, Woentin (w/u), Goret (d4)
12. Bewley, Miśkowiak, Becker, Chlupac
13. Bewley, Michaiłow, Sayrio, Bauman
14. Lewiszyn, Miśkowiak, Hansen, Goret (u4)
15. Kvech, Chlupac, Fienhage, Woentin (d4)
16. Kubera, Lidsey, Becker, Lenarduzzi
17. Lidsey, Chlupac, Sayrio, Goret (w/2min)
18. Bewley, Kubera, Lewiszyn, Fienhage
19. Miśkowiak, Lenarduzzi, Baumann (w/u), Woentin (t)
20. Kvech, Michaiłow, Hansen, Becker (d4)

Półfinały:
21. Lidsey, Kubera, Hansen, Miśkowiak
22. Bewley, Michaiłow, Chlupac, Kvech (u3)

Finał:
23. Lidsey, Kubera, Michaiłow, Bewley

foto: mb
źródło: www.sportowefakty.wp.pl

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze