Szukaj

dzisiaj jest 26/05/2024 08:43

Zenon Martyniuk w Częstochowie ? To od Was zależy

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Od dziś (tj. 22.10) do 30.10. trwać będzie głosowanie na zadania w ramach III edycji budżetu obywatelskiego. Wśród propozycji znów znalazło się wiele kosztownych inwestycji drogowych lub zadań, które będą służyły niewielkiej grupie osób, a ich wybór będzie oznaczał, że mniej zadań zostanie zrealizowanych. Dlatego też proponujemy i promujemy, aby oddawali państwo głosy na zadanie ogólnomiejskie, czyli „ Zenon Martyniuk (zespół Akcent) na imprezie miejskiej w Częstochowie”.

W ostatnim czasie gwiazdą muzyczną nr. 1 w Polsce jest wokalista zespołu „Akcent” Zenon Martyniuk. Jego hit „Przez twe oczy zielone”, po tym jak stała się nieoficjalnym hymnem reprezentacji Polski w piłce nożnej zna chyba każdy Polak. Dlatego warto, aby podczas jednej z wielu imprez miejskich zaprosić kogoś oryginalnego, innego niż do tej pory, czyli właśnie Zenona Martyniuka.

To, że muzyka „chodnikowa” jest dość popularna w Naszym regionie niech świadczy frekwencja podczas festiwali w Olsztynie, czy Poraju. Jednak festiwale te rozpoczynają się w godzinach wieczornych, a kończą późną nocą, przez co rodziny z dziećmi nie mogą w nich uczestniczyć. Dlatego zachęcamy Państwa do głosowania na zadanie Nr 319: „ Zenon Martyniuk (zespół Akcent) na imprezie miejskiej w Częstochowie”. Koszt tego zadania wynosi jedynie 20 tys. złotych.

Na zadanie to można głosować tutaj. https://budzet.czestochowa.um.gov.pl:81/.
Maksymalna liczba głosów na jedno zadanie wynosi 10.

Szczegóły głosowania można znaleźć tutaj: http://konsultacje.czestochowa.pl/?p=9065

WYDARZENIE PROMUJĄCE TO ZADANIE ZNAJDZIECIE TUTAJ: https://www.facebook.com/events/1761164297481894/

Autor: Marcin Biś

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze