Szukaj

dzisiaj jest 15/04/2024 11:19

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS ogłosił dwa konkursy dla lokatorów

foto: UM Częstochowy

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS ogłosił dwa konkursy „Rzetelny Lokator” i „Wspólny Dom – Wspólna sprawa”. Zadaniem jest napisanie krótkiego opowiadania. 

Konkursy literackie dla lokatorów i wspólnot mieszkaniowych mają już swoją tradycję. Pierwsza edycja „Rzetelnego Lokatora” miała miejsce w 2016 roku. W 2019 roku ZGM TBS zaproponował udział w literackich zmaganiach także członkom wspólnot i tym samym konkurs „Wspólny Dom – Wspólna sprawa” dołączył do kalendarza wydarzeń organizowanych przez spółkę.

Warto przypomnieć, że konkurs „Rzetelny Lokator” przeznaczony jest dla najemców lokali mieszkalnych wchodzących w skład zasobu Gminy Częstochowa oraz zasobu Spółki, którzy regularnie uiszczają należności z tytułu opłat czynszowych. Natomiast „Wspólny dom – Wspólna sprawa” skierowany jest do wspólnot mieszkaniowych.

Tak jak w latach ubiegłych zadaniem uczestników konkursów jest napisanie krótkiego tekstu w dowolnej formie na zadany temat. Tegorocznym motywem przewodnim jest zdrowie – nasze i naszych bliskich.

Wypowiedź powinna zawierać ok. 100 wyrazów, zaczynać się od słów „Dbam o zdrowie swoje i swoich bliskich, bo…”, musi być napisana w języku polskim oraz stanowić tekst, którego autorem jest uczestnik konkursu i do którego posiada pełne prawa autorskie. Od tego roku prace można nadsyłać także w formie elektronicznej.

Organizator konkursu przewidział nagrody rzeczowe dla 3 uczestników, których teksty otrzymają najwyższe oceny Komisji Konkursowej oraz wyróżnienia dla kolejnych 10 uczestników. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali 20 marca. 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest niezaleganie na koniec grudnia 2023 roku z płatnościami za mieszkanie. Trzeba też dokonać rejestracji i zaakceptować postanowienia regulaminu konkursowego. Pozostałe warunki uczestnictwa zawiera regulamin konkursu zamieszczony na stronie internetowej www.zgm-tbs.czest.pl.

Chętni do udziału w konkursie proszeni są o dokładne zapoznanie się z jego regulaminem oraz przekazanie prac do dnia 14.03.2024 r. Zgłoszenie wraz z pracą konkursową należy dostarczyć do organizatora drogą pocztową, przez stronę internetową lub osobiście w siedzibie organizatora lub jego oddziałach.

foto/źródło: UM Częstochowy

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze