Szukaj

dzisiaj jest 20/05/2024 16:48

WODOCIĄGI CZĘSTOCHOWSKIE ZA POMOCĄ SATURATORA ZACHĘCAJĄ DO PICIA WODY Z KRANU

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Podobnie jak w roku ubiegłym także w tym Wodociągi Częstochowskie prowadzą akcję społeczną „Pij wodę z kranu”, która ma zachęcać mieszkańców Częstochowy do picia wody z kranu.

Akcja ma zachęcać częstochowian do spożywania wody bezpośrednio z kranów, która jest bogata w potrzebne dla funkcjonowania organizmu makroelementy takie jak wapń, magnez, sód, czy potas.

Akcja „Pij wodę z kranu” polega na tym, że Wodociągi Częstochowskie przybywają na miejsca imprez plenerowych ze specjalnym saturatorem, z którego serwują wodę z kranu. Dla osób, którzy chcą ugasić pragnienie przygotowano również wodę z sokiem oraz dodatkowo gazowaną.

„Wodociągi Częstochowskie prowadzą akcję społeczną „Pij wodę z kranu” w sposób w zasadzie ciągły ze szczególnym uwzględnieniem okresu letniego. Od maja uczestniczymy w licznych festynach szkolnych, akcjach społecznych, edukacyjnych i sportowych w różnych miejscach Częstochowy, także na placu Biegańskiego ostatni raz na placu byliśmy we wtorek (14 czerwca) podczas Częstochowskich Dni Profilaktyki. Akcja propagująca picie zdrowej i bezpiecznej wody z kranu cieszy się ogromnym zainteresowaniem i mimo bardzo wielu zarezerwowanych terminów będziemy obecni także na placu Biegańskiego serwując mieszkańcom najlepszą wodę w regionie” – powiedziała serwisowi Fotoczewa rzecznik prasowa Wodociągów Częstochowskich Karolina Kowalska.

Ciekawi jesteśmy, czy Wy pijecie wodę z kranu ? Czekamy na Wasze komentarze.

Autor: Marcin Biś

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze