Szukaj

dzisiaj jest 29/05/2024 07:59

W ramach inicjatywy lokalnej powstanie kanalizacja sanitarna w rejonie ulic Kawodrzańskiej, Reduty Częstochowskiej, Miętowej i Zuchów

foto: Marcin Biś

W ramach inicjatywy lokalnej do końca września ma powstać kanalizacja sanitarna w rejonie ulic Kawodrzańskiej, Reduty Częstochowskiej, Miętowej i Zuchów.  

ul. Reduty Częstochowskiej zbudowany będzie odcinek sieci kanalizacji sanitarnej z rur kamionkowych o długości ok. 147 metrów bieżących wraz z 8 sięgaczami. Roboty – które wykona konsorcjum firm „Julamet” i „M-Instal” z Wręczycy Wielkiej – będą kosztować 61,5 tys. zł brutto.

Wykonawcą zadania w ul. Kawodrzańskiej będzie częstochowska firma Instalatorstwo Sanitarne, C.O. i Gaz „Instalwod”. Powstanie tam kanalizacja z rur PVC o długości ok. 26 metrów bieżących. Wartość robót to prawie 14 tys. zł brutto.

Także „Instalwod” zajmie się robotami w dwóch kolejnych lokalizacjach. Kanalizacja o długości ponad 77 metrów bieżących powstanie więc też w ul. Miętowej. Koszt to ponad 61 tys. zł brutto.

W rejonie ul. Zuchów długość instalacji wyniesie natomiast ok. 160 metrów bieżących. Będą to roboty w ramach drugiego etapu zadania. Koszt – niemal 65 tys. zł brutto.

Przekazanie placów budowy wyłonionym w przetargu wykonawcom miało miejsce 13 maja.

źródło: UM Częstochowy

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze