Szukaj

dzisiaj jest 20/05/2024 16:52

W KOŃCU DOCZEKAMY SIĘ MIEJSKIEGO SZALETU ! TRWA WŁAŚNIE JEGO MONTAŻ

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Trwa montaż miejskiego szaletu na placu Daszyńskiego. Z nowych toalet będzie można skorzystać jeszcze przed świętami.

Dwukabinowa toaleta typu „WC Mini”, która będzie pokryta farbą akrylową produkcji Budotechnika zostanie zamontowana na południowo-zachodnim narożniku placu Daszyńskiego, czyli w miejsce dawnej podziemnej toalety.

Obiekt będzie wyposażony m.in. w muszlę wiszącą ze stali nierdzewnej, szczotkę do WC z pojemnikiem naściennym, podajnik papieru toaletowego „jumbo”, automatyczny zespół umywalkowy (wandaloodporny, bezdotykowy, sekwencyjny podajnik mydła, ciepłej wody i suszarka), wieszaki ubraniowe, poręcze dla osób niepełnosprawnych, przewijak dla niemowląt, czy w wyrzutnik monet.

Przypomnijmy, że inwestycja ta zostanie zrealizowana w ramach ubiegłorocznego budżetu partycypacyjnego, w którym to mieszkańcy Częstochowy zdecydowali, że jednym z zadań, które zostanie zrealizowane jest właśnie montaż miejskiego szaletu na placu Daszyńskiego. Na realizację tej inwestycji z budżetu partycypacyjnego zostało przeznaczone 250 tys. zł.

Tak będzie wyglądał miejski szalet: http://toaletybudotechnika.com.pl/wp-content/uploads/2013/08/Prezentacja-modelu-AKRYL-www.toaletybudotechnika.com_.pl_.pdf

Komentuj wydarzenie na Facebook.

Autor: Marcin Biś

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze