Szukaj

dzisiaj jest 29/05/2024 06:37

UWAGA OD JUTRA AUTOBUSY NA STRADOMIU POJADĄ INACZEJ

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że ze względu na prace energetyczne i wyłączenie z ruchu odcinka ulicy Piastowskiej od Poniatowskiego do Jagiełły we wtorek i środę 17 i 18.11.2015 roku linie nr 14, 19, 23 i 69 pojadą inaczej.

Autobusy linii nr 14, 19, 23 i 69 będą kursować w obu kierunkach objazdem z Alei Bohaterów Monte Cassino przez Jagiellońską do Sabinowskiej z pominięciem przejazdu ulicą Piastowską i odcinkiem Sabinowskiej od Jagiellońskiej do Piastowskiej. Ponadto linia nr 17 z Alei Bohaterów Monte Cassino pojedzie do ulicy Jagiellońskiej, a następnie przez Sabinowską przy kapliczce wróci na Piastowską.

Dla linii 14, 23 i 69 zostaną zawieszone przystanki:
SABINOWSKA (w kier. centrum – w zamian obowiązuje przystanek przy Jagiellońskiej); PIASTOWSKA (w obu kierunkach) i ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO (przy Piastowskiej w kier. Sabinowskiej).

Dla linii nr 17 zostaną zawieszone przystanki: PIASTOWSKA (przy Piastowskiej w kierunku centrum – w zamian obowiązuje przystanek przy Sabinowskiej); ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO (przy Piastowskiej w kier. Sabinowskiej – w zamian obowiązuje przystanek przy Al. Bohaterów Monte Cassino).

Dla linii nr 19 zostaną zawieszone przystanki: JAGIELLOŃSKA (przy Jagielońskiej w kier. centrum – w zamian obowiązuje przystanek przy Al. Bohaterów Monte Cassino); SABINOWSKA (przy Sabinowskiej w kier. centrum); PIASTOWSKA (w obu kierunkach); ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO (przy Piastowskiej w kier. Sabinowskiej – w zamian obowiązuje przystanek przy Alei Bohaterów Monte Cassino)

Znajdziesz nas również na Facebook.

Autor: Marcin Biś
Źródło: MZDiT

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze