Szukaj

dzisiaj jest 29/05/2024 08:05

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

foto: BP UM Częstochowy
foto: BP UM Częstochowy

Przez cały tydzień w Oddziale ZUS w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 43/45 w godzinach od 8.00 do 15.00 wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać porady z zakresu zadań realizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Miasta Częstochowy, Urzędy Skarbowe, Narodowy Fundusz Zdrowia. Pracownicy tych instytucji będą służyć pomocą jako zaproszeni eksperci. Ponadto będzie można zarejestrować swój profil na Platformie Usług Elektronicznych oraz otrzymać przygotowane specjalnie z myślą o przedsiębiorcach przydatne publikacje.

Podczas trwania „Tygodnia Przedsiębiorcy” Oddział ZUS w Częstochowie organizuje seminaria tematyczne, poświęcone codziennie innemu zagadnieniu:

Poniedziałek 23 listopada – „Rozpoczynasz prowadzenie działalności gospodarczej – poznaj swoje prawa i obowiązki”
Wtorek 24 listopada – „Jakość danych a rozliczenie konta”
Środa 25 listopada – „Przedawnienie należności z tytułu składek od 1999 r.” Czwartek 26 listopada – „Ustalanie stopy procentowej składki na ubezpieczenie wypadkowe”
Piątek 27 listopada – „Rozliczanie i wypłata świadczeń”

Wszystkie seminaria rozpoczynają się o godz. 10.00 w budynku Oddziału ZUS w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 43/45 w sali 312 (III piętro). Zgłoszenia na seminaria przyjmowane są pod numerem telefonu:
368-92-96.

Dodane przez: Marcin Biś
Źródło: BP UM Częstochowy

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze