Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 10:52

Trwa drogowy koszmar w okolicach Ronda Trzech Krzyży

Okolice RTK

Od poniedziałku (tj. 01.06.) zamknięty został wjazd w ul. Warszawską od strony Ronda Trzech Krzyży w kierunku południowym. Ponadto w związku z prowadzonymi pracami al. Jana Pawła II w okolicach Ronda Trzech Krzyży w obu kierunkach została zwężona do jednego pasa co tworzą się gigantyczne korki.

W związku z prowadzonymi pracami od 01. czerwca wyznaczono objazdy dla linii autobusowych nr 24, 26 i 28.

Linie nr 24 i 28
W kierunku Błeszna i Kucelina: z Alei Jana Pawła II przez Wilsona i Krótką do Warszawskiej i dalej bez zmian. Dla linii nr 24 i 28 w kierunku Placu Daszyńskiego zostanie zawieszony przystanek RONDO TRZECH KRZYŻY (przy ulicy Warszawskiej koło „Biedronki”). W zamian zostanie ustanowiony dodatkowy przystanek – odpowiedni zawieszonego przystanku RONDO TRZECH KRZYŻY przy ulicy Krótkiej, bezpośrednio przed skrzyżowaniem z ulicą Warszawską.
W kierunku Kukuczki i Parkitki: bez zmian.

Linia nr 26
W kierunku Grabówki: z Alei Jana Pawła II, nadal prosto z pominięciem przejazdu ulicami Warszawską, Garibaldiego, Wilsona, II Aleją NMP i Kościuszki. Dla linii nr 26 zostaną w kierunku Grabówki zawieszone przystanki: RONDO TRZECH KRZYŻY (przy ulicy Warszawskiej koło „Biedronki”), GARBALDIEGO, FILHARMONIA (przy Wilsona) i II ALEJA NMP przed skrzyżowaniem z ul. Kościuszki.
W kierunku Mirowa: bez zmian

Przypominamy, że w śródmieściu linie nr 14, 17, 20, 30 i N2 w kierunku Korkowej, Liszki i Wąsosza nadal kursują trasami objazdowymi z ulicy Kiedrzyńskiej przez Aleję Jana Pawła II, Aleję Armii Krajowej i Kościuszki do Wolności lub II Alei NMP w zależności od dalszego kierunku trasy (linia 30 z Alei Jana Pawła II przez Dąbrowskiego do Nowowiejskiego).

Ponadto dla linii nr 14, 17, 20, 30 i N2 nadal obowiązują objazdy przez ulice Kiedrzyńską i Wały Dwernickiego związane z przebudową ulicy Warszawskiej na odcinku od Ronda Trzech Krzyży do wiaduktu nad DK-1.

Pełną fotorelację możesz zobaczyć na Facebook.

Opr. Marcin Biś
Źródło: MZDiT

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze