Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 20:49

Trwa coroczne badanie opinii interesantów na temat jakości pracy Urzędu Miasta Częstochowy

Trwa coroczne badanie opinii interesantów na temat jakości pracy Urzędu Miasta Częstochowy.

Ankiety są dostępne w punktach informacji ogólnej oraz na stanowiskach przyjęć poszczególnych wydziałów w Biurze Obsługi Interesanta – zarówno w budynku przy ul. Śląskiej, przy ul. Waszyngtona, jak i przy ul. Focha.

Ankieta jest krótka. Pytania obejmują ogólną ocenę poziomu świadczonych przez Urząd Miasta usług publicznych, a także o poziom zadowolenia z kilku kwestii związanych z obsługą w UM (udzielanie informacji, wyczerpujących odpowiedzi, terminowość, gotowość do udzielania pomocy, równe traktowanie interesantów, poświęcanie uwagi indywidualnemu interesantowi). Poziom usług oraz kompetencje pracowników można oceniać w sześciostopniowej skali.

Kolejne pytania dotyczą tego, skąd interesanci pozyskują informacje o tym gdzie i jak załatwić sprawy w Urzędzie oraz  co UM mógłby jeszcze zmienić i usprawnić w obsłudze interesantów.

Ankieta jest anonimowa, respondenci zaznaczają tylko czy wypełniała je kobieta czy robił to mężczyzna.

Po wypełnieniu ankietę można wrzucić do przygotowanej urny.

Urząd chce zebrać ok. 500 ankiet, formularze będą więc dostępne w Biurze Obsługi Interesanta tylko przez jakiś czas.

Oceny, uwagi i wnioski dotyczące pracy UM można kierować przez cały rok m.in. poprzez listy i e-maile, a oceniać – wrzucając numerki systemu kolejkowego do zielonego lub czerwonego pojemnika oznaczonych napisami: jestem lub nie jestem zadowolony/a z obsługi w UM (wiszą w Biurze Obsługi Interesanta).

źródło: UM Częstochowy
[mb]

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze