Szukaj

dzisiaj jest 17/06/2024 12:41

Transfery we Włókniarzu: Holta i Ułamek z kontraktami. Madsen kolejny w kolejce ?

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Norweg z polskim paszportem Rune Holta, który w minionym sezonie startował w barwach ROW-u Rybnik podpisał roczny kontrakt z Eko-Dir Włókniarz Częstochowa. Ponadto z klubem nową czteroletnią umową związał się Sebastian Ułamek.

Rune Holta  jest pierwszym nowym zawodnikiem, który podpisał kontrakt z Włókniarzem. Jak informuje Przegląd Sportowy działacze częstochowskiego Włókniarza są także dogadani z Leonem Medsenem, który ostatnio reprezentował barwy Unii Tarnów.

Jak podaje „PS” w orbicie zainteresowań częstochowskich działaczy jest również Nicki Pedersen, dla którego byłby to powrót do Częstochowy. Jednak aby 3-krotny Indywidualny Mistrz Świata w przyszłym sezonie jeździł z lwem na plastronie to najpierw musi obniżyć nieco żądania finansowe.  Według medialnych doniesień działacze częstochowskiego klubu są również zainteresowani Andreas Jonsson oraz Michael Jepsen Jensen. Dla obu żużlowców byłby to również powrót do Częstochowy. Popularny „AJ” reprezentował barwy CKM-u w latach 2002-2003 zdobywając w tym czasie tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ostatnio 36-letni Szwed  reprezentował barwy ROW-u Rybnik. Z kolei Michael Jepsen Jensen z lwem na plastronie jeździł w latach 2013-2014. W minionym sezonie „Liglad” jeździł w szeregach Stali Gorzów, z którą wywalczył DMP.

Przewidywany skład Eko-Dir Włókniarz Częstochowa na sezon 2017
Nicki Pedersen (Michael Jepsen Jensen), Leon Madsen, Andreas Jonsson, Rune Holta, Sebastian Ułamek, Oskar Polis, Michał Gruchalski.

Marcin Biś
Źródło: Przegląd Sportowy

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze