Szukaj

dzisiaj jest 29/05/2024 07:45

TBS organizuje konkurs dla swoich lokatorów

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS w Częstochowie sp. z o.o. ogłosił konkurs „Rzetelny Lokator” przeznaczony dla najemców lokali mieszkalnych i socjalnych wchodzących w zasób mieszkaniowy miasta oraz Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Konkurs polega na przygotowaniu krótkiego opowiadania rozpoczynającego się od słów: „Lubię mieszkać w moim Mieście, bo …”.
Wypowiedź powinna zawierać ok. 100 wyrazów, musi być napisana w języku polskim oraz stanowić tekst, którego autorem jest uczestnik konkursu i do którego posiada pełne prawa autorskie.
Organizator konkursu przewidział nagrody rzeczowe dla 3 uczestników, których teksty otrzymają najwyższe oceny Komisji Konkursowej oraz wyróżnienia dla kolejnych 10 uczestników.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest niezaleganie na koniec grudnia 2015 roku z płatnościami za mieszkanie. Trzeba też dokonać rejestracji i zaakceptować postanowienia regulaminu konkursowego. Pozostałe warunki uczestnictwa zawiera regulamin konkursu zamieszczony na stronie internetowej www.zgm-tbs.czest.pl.

Uczestnikiem konkursu może być również osoba uprawniona do zajmowania lokalu, która nie jest głównym najemcą, w tym osoba niepełnoletnia uprawniona do zajmowania lokalu, która ukończyła 13. rok życia, a nie ukończyła 18 lat (za pisemną zgodą opiekuna ustawowego).

Chętni do udziału w konkursie proszeni są o dokładne zapoznanie się z jego regulaminem oraz przekazanie prac do dnia 15.04.2016 r. Można to zrobić poprzez złożenie w siedzibie organizatora i jego oddziałach eksploatacji zgłoszenia (stanowiącego załącznik nr 1 do regulaminu), zawierającego wykonane zadanie konkursowe (zgodnie z kartą stanowiącą załącznik nr 2 do Regulaminu) bądź przesłanie takiego zgłoszenia na adres organizatora.

Zachęcamy do odwiedzania i polubienia Naszego profilu na Facebook.

Dodane przez: Marcin Biś
Źródło: Materiały prasowe UM Częstochowy

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze