Szukaj

dzisiaj jest 14/04/2024 05:54

SIATKARSCY ŚWIĘCI MIKOŁAJE JUTRO NA PLACU BIEGAŃSKIEGO

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Jutro (tj. 11.12.) mieszkańcy Częstochowy będą mogli spotkać siatkarskich świętych Mikołajów. Siatkarze AZS razem z klubowymi cheerleaderkami w mikołajowych czapkach będą rozdawać zaproszenia na sobotni mecz z Effectorem Kielce.Siatkarskich Mikołajów będzie można spotkać w godz. 13-14. Swoją trasę rozpoczną przy choince na placu Biegańskiego o godz. 13.

Mecz AZS Częstochowa – Effector Kielce odbędzie się w sobotę w Hali Sportowej Częstochowa o godz. 14.45. Oprócz emocji sportowych, kibiców czeka masa atrakcji, m.in. finał Wielkiej Loterii AZS, w której do wygrania jest ponad dwadzieścia nagród z dziewięciodniową wycieczką na czele. Dla najmłodszych fanów klub przygotował spotkanie ze Św. Mikołajem, który będzie rozdawał prezenty, czy wspólne dekorowanie choinki. Specjalny występ szykują The Gryf’s Girls, czyli grupa cheerleaderek.

Bilety na sobotnie spotkanie można kupować za pośrednictwem strony klubu azsczestochowa.pl. Kasa biletowa w Hali Sportowej Częstochowa będzie otwarta w sobotę od godz. 12.45.

Znajdziesz na na Facebook.

Dodane przez: Marcin Biś
Źródło: BP UM Częstochowy

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze