Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 20:47

Rowerem z Częstochowy do Gdańska, aby pomóc choremu chłopcu

foto: UM Częstochowy

Czterech częstochowskich przyjaciół postanowiło podjąć ambitne wyzwanie, które służy szczytnemu celowi. W ciągu trzech dni chcą przejechać na rowerach z Częstochowy do Gdańska i pomóc choremu chłopcu.

Ekipa CzteryCharaktery – jak sami o sobie mówią – składa się z czterech skrajnie różnych osób (a właściwie pięciu). Mają całkowicie inne charaktery, ale łączy ich jedna pasja i ogromna wola walki. Postanowili w spontaniczny sposób spożytkować nadmiar energii i pomóc małym pacjentom oddziałów onkologicznych w Polsce. Przy okazji chcą zrealizować parę podróżniczych marzeń rowerowych.

Ich najnowszy projekt to rowerowy przejazd z Częstochowy do Gdańska, czego chcą dokonać w zaledwie trzy dni. „Bike tour Gdańsk2020” wystartuje już w czwartek 18 czerwca o 5 rano z placu przy ulicy Kwiatkowskiego 2 (od strony garaży przy ulicy Szajnowicza-Iwanowa). Uczestnicy wyprawy zapraszają wszystkich chętnych do „odprowadzenia” ich poza granice miasta. W tym celu stworzyli nawet wydarzenie na facebooku. Aby do niego dołączyć, wystarczy odwiedzić stronę:

https://www.facebook.com/events/576258263003354/

Profil Ekipy CzteryCharaktery: https://www.facebook.com/CzteryCharaktery-108075740909962/

foto/źródło: UM Częstochowy

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze