Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 20:18

Przedszkole nr 37 czeka remontu elewacji – docieplenia budynku

Urząd Miasta Częstochowy ogłosił przetarg  na wykonanie remontu elewacji – docieplenia budynku Miejskiego Przedszkola nr 37 przy ul. Sportowej 85 w Częstochowie.

Zakres prac obejmuje:  demontaż i montaż krat na studzienkach doświetlających, wymianę nawierzchni asfaltowej na kostkę brukową,  wykonanie nowej strefy wejściowej od strony południowo zachodniej, demontaż i montaż krat, wykonanie demontażu urządzeń na elewacji, remont tynków, demontaż i montaż drzwi wejściowych, montaż daszków szklanych; demontaż i montaż instalacji odgromowej, wykonanie izolacji termicznej z wykonaniem nowych tynków, wymiana okien na nowe z PCV.

Z kolei prace na dachu obejmują: demontaż i montaż instalacji odgromowej, demontaż i montaż nowych rynien i rur spustowych docieplenie kominów, wykonanie nasad kominowych, wykonanie obróbek blacharskich.

Oferty można składać do 10 czerwca, do godz. 9.30, w Biurze Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13. Więcej szczegółów na stronie:
https://bip.czestochowa.pl/przetarg/1164928/iz-271-28-2020

[mb]

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze