Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 11:46

Policja poszukuje zaginionej 56-letniej mieszkanki Częstochowy

fot. KMP Częstochowa

Komisariat Policji VI w Częstochowie poszukuje 56-letniej mieszkanki naszego miasta. Zdzisława Nietresta wyszła z domu w poniedziałek, 6 lipca 2020r. i do tej pory nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją.

Zdzisława Nietresta w dniu 06.07.2020  roku wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta w wieku z wyglądu około 60 lat, wzrost 170 cm, szczupłej budowy ciała z widocznym brzuchem, włosy krótkie proste, farbowane na kolor jasny blond. Kobieta nie posiada uzębienia. W chwili zaginięcia ubrana była w niebieską bluzę z kapturem zapinaną na zamek, koszulkę typu t-shirt koloru miętowego, czarne spodnie – prawdopodobnie dresowe. Zaginiona nosi okulary korekcyjne z brązowymi oprawkami, które są skrzywione na lewą stronę. Na lewej skroni posiada bliznę po szyciu.

Osoby mogące udzielić informacji o zaistniałym zdarzeniu, lub mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VI w Częstochowie ul. Łukasińskiego 26 tel. 47 858 16 11/ 12 55 lub z każdą najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.

fot. KMP Częstochowa

foto/źródło: KMP Częstochowa

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze