Szukaj

dzisiaj jest 15/04/2024 10:21

Ogłoszono przetarg na budowę drogi rowerowej w ul. Wilsona

Częstochowa stale dąży do poprawy infrastruktury miejskiej, aby zapewnić mieszkańcom wygodę i bezpieczeństwo w codziennych podróżach. W tym celu Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie ogłosił przetarg na budowę drogi rowerowej w ul. Tomasza Wilsona.

Głównym celem budowy drogi rowerowej w ul. Wilsona jest stworzenie bezpiecznego i wygodnego szlaku komunikacyjnego dla rowerzystów, łączącego istotne miejsca w mieście. Projekt ten wpisuje się w strategię rozwoju miasta, promując zrównoważony transport i aktywny tryb życia.

Droga rowerowa w ul. Wilsona została zaprojektowana tak, aby była funkcjonalna i bezpieczna dla użytkowników. Trasa będzie miała przebieg wzdłuż ulicy Wilsona. Projekt zakłada oddzielenie ścieżki rowerowej od chodników i jezdni, co zapewni bezpieczeństwo zarówno dla rowerzystów, jak i pieszych oraz kierowców.

Ofertę wraz ze wszystkimi wymaganymi oświadczeniami i dokumentami należy złożyć za pośrednictwem Platformy, pod adresem: https://portal.smartpzp.pl/mzd w terminie do 28/02/2024 r. do godziny 10:30.

źródło: własne

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze