Szukaj

dzisiaj jest 17/06/2024 11:55

Ofensywa transferowa Lwów Unimot. Będzie hit transferowy ?

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

W minioną sobotę (tj. 17.12.) podczas spotkania opłatkowego Lwów Unimot Częstochowa doszło do podpisania umów z czołowymi zawodnikami klubu. Jak udało Nam się dowiedzieć w najbliższym czasie do klubu  mogą dołączyć nowi zawodnicy.

Umowy na sezon 2017 podpisali obecni na wigilii kapitan zespołu Sebastian Paruzel, Dominik Rycharski, Mateusz Radomski,  bracia – Marcin i Jakub Jakubiakowi,  Bartek Pawlik, Tomasz Pompa, Arkadiusz Dudek oraz Maksym Dudek, Łukasz Mastalerz oraz Jakub Szczepański.

Na wigilii klubowej z różnych przyczyn zabrakło Tomasza Włodarczyka, Daniela Ordona, Bartosza Giemzy czy Macieja Ganczarka. Ich podpisy pod umowami to raczej tylko kwestia czasu zapewnia Rzecznik Prasowy Klubu Konrad Cinkowski.

W specjalnym wywiadzie dla serwisu Fotoczewa Prezes Lwów Unimot Częstochowa Janusz Danek zapowiedział, że w najbliższym czasie do klubu mogą dołączyć nowi zawodnicy:
Jesteśmy po rozmowach z kilkoma znanymi zawodnikami – są to bardzo dobrzy zawodnicy. Nazwisk jednak nie ujawnię, ponieważ zawodnicy Ci nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji  o przenosinach do Częstochowy. Jeśli uda Nam się pozyskać tych zawodników to będzie można mówić o dużym wzmocnieniu zespołu – powiedział prezes Lwów Janusz Danek

Przypomnijmy, że w przyszłym sezonie w barwach Lwów nie ujrzymy Marcina Szymańskiego, który po trzech latach spędzonych w Częstochowie z powodu spraw rodzinnych odchodzi do LKS Szawer Leszno.

Autor: Marcin Biś

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze