Szukaj

dzisiaj jest 17/06/2024 13:25

Najlepszy atakujący ligi francuskiej Patrik Indra zawodnikiem Norwida!

Podstawowy bombardier reprezentacji Czech i najlepszy atakujący ligi francuskiej Patrik Indra w sezonie 2024/25 będzie zawodnikiem Norwida!

 

Jestem bardzo podekscytowany możliwością gry dla Norwida w przyszłym sezonie. Wszyscy mówili mi, że Częstochowa jest naprawdę fajnym miejscem, więc nie mogę doczekać się, aby już tam być i móc spotkać się ze wszystkimi fanami Norwida – powiedział zadowolony siatkarz.

 

Patrik Indra to 27-letni zawodnik występujący na pozycji atakującego. Jest podstawowym siatkarzem reprezentacji Czech, z którą obecnie walczy w rozgrywkach Złotej Ligi Europejskiej. W dwóch rozegranych meczach tych rozgrywek Patrik zgromadził na swoim koncie 34 punkty oraz tytuł MVP meczu.

 

Indra ostatnie dwa sezony spędził w lidze francuskiej, w zespole Chaumont VB 52, z którym wywalczył m.in. srebrny medal oraz 1/8 finału Pucharu CEV. W sezonie 2023/24 został najlepszym atakującym ligi. W 30 rozegranych meczach zdobył 503 punkty (419 w ataku, 39 z zagrywki oraz 45 w bloku).

 

Jestem bardzo podekscytowany możliwością gry dla Norwida w przyszłym sezonie. Wszyscy mówili mi, że Częstochowa jest naprawdę fajnym miejscem, więc już nie mogę doczekać się, aby już tam być i móc spotkać się ze wszystkimi fanami Norwida. Śledzę PlusLigę od wielu lat, to naprawdę mocne rozgrywki, w których chcę udowodnić swoje umiejętnościpowiedział czeski siatkarz.

 

Patrik Indra jest szóstym zawodnikiem Norwida, który w sezonie 2024/25 zagra w błękitno-granatowym trykocie.

 

Kadra Norwida Częstochowa na sezon 2024/25

 

przyjmujący: Damian Kogut,

 

rozgrywający: Tomasz Kowalski,

 

atakujący: Mateusz Borkowski, Patrik Indra

 

środkowi: Bartosz Schmidt, Sebastian Adamczyk, 

 

libero:

 

źródło: Norwid Częstochowa
foto: karlovarsky.denik.cz

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze