Szukaj

dzisiaj jest 20/05/2024 16:30

Na ul. Warszawskiej rozkładają ostatetczny dywanik asfaltu

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Dziś (tj. 19.08.) na ul. Warszawskiej na odcinku od Ronda Trzech Krzyży do Ronda Cmentarna drogowcy rozpoczęli rozkładanie ostatecznej warstwy asfaltu. Prace potrwają do 24. sierpnia br.

W tym okresie linie autobusowe nr 14, 17, 20, 30 i N2 będą kursować od przystanku DICKENSA przez nowe ronda za wiaduktem do ulicy Wały Dwernickiego i następnie od skrzyżowania z ulicą Cmentarną autobusy nadal będą kontynuować przejazd ulicami Dekabrystów i Aleją Armii Krajowej do Alei Jana Pawła II/Kościuszki z pominięciem przejazdu ulicami Kiedrzyńską i Kawią i od przystanków ALEJA JANA PAWŁA II przy Energetyku (linie nr 14, 17, 20 i N2) lub przy BOŚ (linia 30) dalej będą kursować bez zmian.

Dla pasażerów ww. linii nadal jest dostępny przystanek zastępczy ANIOŁOWSKA zlokalizowany przy Wałach Dwernickiego oraz wszystkie pozostałe przystanki na trasie objazdu.
Przystanki CMENTARNA i RONDO TRZECH KRZYŻY przez okres asfaltowania będą zawieszone.

OD PONIEDZIAŁKU POWRÓT NA STAŁE TRASY
Po zakończeniu asfaltowania, czyli 24.08. br. ww. linie przestaną kursować trasami objazdowymi przez Wały Dwernickiego, Kiedrzyńską i Kawią i powrócą na swoje stałe trasy w całym ciągu ulicy Warszawskiej od Rędzińskiej do Ronda Trzech Krzyży.
Autobusy będą się zatrzymywać na wszystkich przystankach przy ulicy Warszawskiej, natomiast zastępcze przystanki ANIOŁOWSKA i CMENTARNA przy Wałach Dwernickiego zostaną zlikwidowane.
Od Ronda Trzech Krzyży trasy ww. linii nadal będą przebiegać przez aleje Jana Pawła II i Armii Krajowej i Kościuszki do Wolności/II Alei NMP i dalej bez zmian.

Pełną fotorelację możesz zobaczyć na naszym fanpage.

Autor: Marcin Biś
Źródło: MZDiT

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze