Szukaj

dzisiaj jest 29/05/2024 07:37

Na ul. Warszawskiej jest już asfalt – sprawdź jak postępują prace

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Małymi kroczkami zbliża się koniec przebudowy ul. Warszawskiej. Na drodze rozłożono już pierwszą warstwę masy bitumicznej, a obecnie prace prowadzone są głównie przy brukowaniu.

Podczas weekendu nieprzejezdne będzie Rondo Trzech Krzyży
Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie w najbliższy weekend (tj. 25. oraz 26.07) z powodu układania masy bitumicznej zamknięte będzie we wszystkich relacjach Rondo Trzech Krzyży. Z tego powodu zostaną zmienione trasy objazdowe linii nr 14, 17, 20, 26, 30 i N2.

Linie 14, 17, 20, 30 i N2 będą kursować od przystanku DICKENSA przez nowe ronda za wiaduktem do ulicy Wały Dwernickiego i następnie od skrzyżowania z ulicą Cmentarną autobusy nadal będą kontynuować przejazd ulicami Dekabrystów i Aleją Armii Krajowej do Alei Jana Pawła II/Kościuszki z pominięciem przejazdu ulicami Kiedrzyńską i Kawią i od przystanków ALEJA JANA PAWŁA II przy Energetyku (linie nr 14, 17, 20 i N2) lub przy BOŚ (linia 30) dalej będą kursować bez zmian.
Dla pasażerów ww. linii ponownie nadal są dostępne przystanki zastępcze ANIOŁOWSKA i CMENTARNA zlokalizowane przy Wałach Dwernickiego oraz wszystkie pozostałe przystanki na trasie objazdu. Przystanki RONDO TRZECH KRZYŻY przez okres asfaltowania będą zawieszone.
Opisana powyżej trasa objazdowa obowiązuje w obu kierunkach.

Linia nr 26 w dniach 25 i 26.07.2015 roku od przystanku Srebrna-Rondo będzie kontynuować przejazd ulicą Srebrną w kierunku Mirowskiej i następnie przez ulice Złotą, Legionów, Faradaya i Mirowską dojedzie przez Plac Daszyńskiego do Alei NMP i następnie przez Kościuszki do Alei Jana Pawła II i dalej bez zmian.

Obsługa pasażerów obowiązuje na wszystkich przystankach na trasie objazdu.

Ponadto MZDiT ostrzega, że w przypadku wystąpienia obfitych opadów atmosferycznych w czasie przewidzianym na asfaltowanie termin zakończenia robót może zostać wydłużony na kolejne dni.

Pełną fotorelację możesz zobaczyć na naszym fanpage.

autor: Marcin Biś
źródło: MZDiT

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze