Szukaj

dzisiaj jest 29/05/2024 07:30

Mikołaj Szewczyk zamyka skład Norwida na sezon 2020/21!

Norwid

23-letni przyjmujący Mikołaj Szewczyk, który spędził ostatni sezon w zespole AZS AGH Kraków został nowym zawodnikiem Exact Systems Norwid Częstochowa. 

Przygodę z siatkówką Mikołaj Szewczyk zaczynał w Norwidzie Częstochowa, w którym spędził trzy lata. Następnie przeniósł się do Jastrzębskiego Węgla, gdzie łączył grę w siatkówkę z nauką w liceum. Później reprezentował barwy pierwszoligowej Victorii Wałbrzych, Barkom Kazhany Lwów (mistrz Ukrainy) oraz Olimpii Sulęcin. Ma za sobą występy we włoskiej serie A2 (Top Volley Lamezia) oraz AZSie Częstochowa. W nadchodzącym sezonie w drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa pełnił będzie podwójną rolę; przyjmującego oraz trenera przygotowania motorycznego.

– Cieszę się z pełnienia dwóch funkcji w zespole. Mogę rozwijać się nie tylko na płaszczyźnie siatkarskiej, ale w końcu wcielić w życie moją drugą pasję jaką jest przygotowanie motoryczne zawodnika. Dodatkowo będę mieć bezpośredni feedback od zawodników, co jest dla mnie bardzo istotne.powiedział, przyjmujący oraz trener przygotowania motorycznegopowiedział Mikołaj Szewczyk.

źródło: www.ksnorwidczestochowa.pl

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze