Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 10:54

Licealiści z „Sienia” w szpitalu w ramach spontanicznej akcji

Młodzież z IV LO im. Henryka Sienkiewicza, na czele z Natalią Błaszczyk z okazji mikołajek odwiedziła dzieci, które były na oddziale pediatrycznym Szpitala Miejskiego im. Dr Tytusa Chałbińskiego.

W ramach spontanicznej akcji, każda osoba, która w tym czasie przebywała na oddziale otrzymała prezent, a rodzice i personel szpitala mogli poczęstować się ciastem, upieczonym specjalnie na tę okoliczność. Nie zabrakło również zabaw, animacji i dekorowania wypieków przygotowanych i reżyserowanych przez wolontariuszy. Nie zabrakło także Mikołaja.

W naszym wykonaniu była to już druga tego typu akcja na oddziale pediatrycznym. Stworzyliśmy niepowtarzalną atmosferę i sprawiliśmy uśmiech na twarzach dzieci. Cieszę się, że chociaż na chwilę dzieci mogły zapomnieć w jakim miejscu znalazły się w tym czasie – powiedziała uczennica IV LO, koordynatorka projektu społecznego „Akcji życie” – Natalia Błaszczyk.

Prezenty, także wręczał Piotr Grzybowski – wiceprezydent Częstochowy wraz z Tomaszem Blukaczem – radnym miasta Częstochowy.

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze