Szukaj

dzisiaj jest 29/05/2024 08:05

JUŻ WKRÓTCE II EDYCJA PLEBISCYTU „POJEDYNEK DZIELNIC”

Oficjalny plakat plebiscytu
Oficjalny plakat plebiscytu

W której dzielnicy w Częstochowie żyje się najlepiej ? W której czujesz się najbezpieczniej oraz jak uważasz, która dzielnica ma najlepszy stan dróg, czy placów zabaw ? Zachęcamy Was do wzięcia udziału w II edycji plebiscytu „Pojedynek dzielnic”, czyli wybierz najlepszą dzielnicę w Częstochowie.

Regulamin plebiscytu polega na tym, że co tydzień dwie dzielnice tworzą ze sobą „pojedynek”. Czytelnicy na łamach strony internetowej www.fotoczewa.pl mogą oddać jeden głos na dzielnicę, która jego zdaniem jest lepsza. Ta dzielnica, która wygra swój pojedynek przechodzi do II rundy.

Pary dzielnic, które zmierzą się ze sobą I rundzie zostały podzielone według miejsc zajętych w I edycji plebiscytu, czyli 1 miejsce z 20. itd.

W II rundzie dziesięć dzielnic, które okazały się lepsze w swojej rywalizacji oraz dwie dzielnice z „dziką kartą” (dzielnice, które uzyskały najwięcej głosów spośród dzielnic, które przegrały swoje pojedynki) znów utworzą pary, w których będą rywalizowały między sobą. Zwycięscy par awansują do III rundy.
To, które dzielnice będą ze sobą rywalizowały w parze zależne będzie od liczby uzyskanych głosów w I rundzie, czyli dzielnica, która otrzyma najwięcej głosów w I rundzie zmierzy się z dzielnicą, która otrzyma „Dziką kartę” itd.

Zasady III rundy będą identyczne jak w rundach wcześniejszych, czyli sześć dzielnic stworzą trzy pary, dzielnice, które wygrają swój „pojedynek” zmierzą się ze sobą w ścisłym finale.

Na dzielnice, które znajdą się w finale plebiscytu będzie można głosować przez 2 tygodnie. Po tym czasie poznamy zwycięzcę II edycji plebiscytu „Pojedynek dzielnic”, czyli wybierz najlepszą dzielnicę w Częstochowie. .

Zachęcamy redakcje, stowarzyszenia oraz Rady Dzielnic do współpracy.
Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres fotoczewa@gmail.com

Oficjalny zwiastun plebiscytu możesz zobaczyć tutaj.

Autor: Marcin Biś

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze