Szukaj

dzisiaj jest 17/06/2024 13:17

Jubileuszowa 20 edycja „Gwiazdy sportu i estrady” za nami

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Tradycyjnie 6. grudnia już po raz dwudziesty Stowarzyszenie Speedway Fan Club Częstochowa na czele z prezesem Januszem Dankiem zorganizowało imprezę charytatywną „Gwiazdy Sportu i Estrady Dzieciom”.

Dziś mieliśmy już 20. mikołajki dla najmłodszych – mówi prezes Janusz Danek. – To piękna i okrągła rocznica. 20 lat temu była pierwsza edycja. Cieszę się, że przetrwała już tyle lat i na stałe wpisała się do sportowego kalendarza Częstochowy. Bardzo dziękuję wszystkim sponsorom i darczyńcom, którzy przekazali prezenty. Tym razem obdarowaliśmy około 130 dzieciaków. Chciałbym podziękować, także wszystkim VIP-om, którzy byli na dzisiejsze imprezie– dodał prezes Danek.

Podczas imprezy, która odbyła się w Klubie Muzycznym „Stacherczak” można było spotkać m.in . Janusza „Yanina” Iwańskiego, Irka Bieleninika oraz zawodników Włókniarza, Rakowa, Skry, Lwów Unimot oraz boksera Marcina Najmana.

Obecny był także ten, dla którego zjawili się dzieci, czyli Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci prezentami.

Pełną fotorelację można zobaczyć na Naszym profilu na Facebook.

Autor: Marcin Biś

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze