Szukaj

dzisiaj jest 17/06/2024 12:48

Gwiazdy sportu i estrady już po raz dwudziesty pierwszy wcielą się w św. Mikołaja

Tradycyjnie 6. grudnia już po raz dwudziesty pierwszy Stowarzyszenie Speedway Fan Club Częstochowa zorganizuje imprezę charytatywną „Gwiazdy Sportu i Estrady Dzieciom”.

Podczas imprezy, która odbędzie się w Klubie Muzycznym „Stacherczak” będzie można spotkać m.in. prezentera telewizyjnego i radiowego Irka Bieleninika, czy lidera grupy Formacja Nieżywych Schabów Olga Klepacza. Wśród artystów swój udział potwierdzi, także  Tomasz Sętowski, Mariusz Chrząstek oraz Janusz Janina Iwański.

Nie zabraknie oczywiście gwiazd sportu. Swój udział zapowiedzieli m.in. żużlowcy Sławomir  oraz Maksym Drabik oraz Sebastian Ułamek, speedrowerzyści Lwów Częstochowa, członek Aeroklubu Częstochowskiego i wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy Janusz Darocha, bokser Marcin Najman oraz Stanisław Gościniak i Piotr Gruszka. Na scenie zobaczy również mini żużlowców z UKS Rędziny i żużlowców CKM ,,Włókniarz”,  piłkarzy RKS-u Raków oraz Skry, a także siatkarzy AZS i Norwida Częstochowa.

–  Dziękujemy że Jesteście z nami kolejny raz. My już po raz 21 będziemy gościć i obdarowywać dzieci niepełnosprawne . Potrzeba z serca płynąca w 1996 roku  Moja (red. Janusza Danka) i mojego kolegi Zbyszka Nodzyńskiego  miała różne scenariusze i różnych sławnych ludzi przez te 21 lat. Nigdy w najśmielszych snach nie wyobrażałem sobie, że ta kameralna i prawdziwie ludzka wdzięczność natrafi na tak potrzebujący grunt i wspaniały odbiór Społeczeństwa – powiedział Janusz Danek 

– Co roku są z nami władze Miasta z Prezydentem Krzysztofem Matyjaszczykiem oraz Przewodniczącym Rady Miasta Zdzisławem Wolskim, ale oni są zawsze w cieniu wyczekiwanego Św. Mikołaja – dodał Janusz Danek

Podczas spotkania będzie także okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz wzięcie autografu od przybyłych gości. Nie zabraknie, także zabaw, konkursów oraz wystąpień artystycznych.

Obecny będzie także ten, dla którego zjawią się dzieci, czyli Święty Mikołaj, który obdaruje wszystkie dzieci prezentami.

[mb]

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze