Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 12:06

Finisz prac przy ul. Złotej w Częstochowie – ostatnie utrudnienia

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie informuje, że dobiegają końca prace związane z budową od podstaw ul. Złotej wraz z podziemną i naziemną infrastrukturą towarzyszącą pomiędzy ulicami: Mirowską a Legionów.

W związku z układaniem warstwy wiążącej nawierzchni jezdni na skrzyżowaniu Złota/Srebrna/Mirowska możemy dziś (18.08) napotkać na spowolnienia, skrzyżowanie jednak pozostanie przejezdne. Natomiast w sobotę (20.08) w godzinach 8-16 układana będzie ostatnia, ścieralna warstwa nawierzchni skrzyżowania, co będzie wymagało powrotu we wskazanych godzinach do czasowych utrudnień. Nastąpi wówczas przywrócenie ruchu wahadłowego na skrzyżowaniu oraz zamknięcie wlotu ul. Srebrnej w związku ze wspomnianymi robotami bitumicznymi.

Dla zamkniętego wlotu ulicy Srebrnej wyznaczony zostanie objazd ulicami Mirowską, Morenową Srebrną. Na czas tych prac siłą rzeczy objazdem będzie musiał poruszać się także autobus MPK linii nr 26. W sobotni wieczór po godzinie 18 powinna zostać przywrócona stała, pierwotna organizacja ruchu i komunikacji miejskiej. Szczegóły w linku http://mzd.czest.pl/utrudnienia-w-ruchu-mzdit/zmiany-tymczasowej-organizacji-ruchu-na-skrzyzowaniu-ul-mirowskiej-zlotej-i-srebrnej
Pełna przejezdność w ciągu ul. Złotej nastąpi zaś z końcem miesiąca.

Źródło: MZD Częstochowa

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze