Szukaj

dzisiaj jest 20/05/2024 16:49

Drogowe inwestycje na Wrzosowiaku

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

W dzielnicy Wrzosowiak trwają obecnie prace przy przebudowie aż czterech ulic. Na ukończeniu są już prace na ulicy Zimowej, Lechonia oraz Wierzbowej, natomiast w tym tygodniu drogowcy wkroczyli na ul. Rutkiewicz.

Przebudowa ul. Lechonia obejmuje odcinek od ul. Orkana do ul. Sadowej (w roku ubiegłym ul. Lechonia została przebudowa na odcinku od. al. 11. Listopada do ul. Sadowe)j. Zakres prac obejmuje m.in. wymianę nawierzchni chodnika na kostkę brukarską czerwoną, wymianę nawierzchni parkingów na istniejącej podbudowie na kostkę brukową czarną oraz wymianę nawierzchni bitumicznej. Na ul. Wierzbowej podobnie jak na ul. Lechonia poza wymianą nawierzchni na drodze przebudowane zostały także chodniki oraz miejsca parkingowe.

Z kolei na ul. Zimowej zakres robót obejmuje m.in. wykonanie podbudowy tłuczniowej, wykonanie nawierzchni bitumicznej oraz regulację uzbrojenia.

Wszystkie trzy ulice winny zostać przebudowane do końca wakacji.

Miesiąc dużej potrwa przebudowa ul. Rutkiewicz, która podobnie jak Lechonia oraz Wierzbowa otrzyma nową nawierzchnię bitumiczną, a także przebudowany zostanie chodnik.

Pełną fotorelację zobacz na naszym fanpage.

Autor: Marcin Biś

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze