Szukaj

dzisiaj jest 26/05/2024 07:32

Czy Włókniarz Częstochowa awansuje do play-off ? (ankieta)

Do zakończenia rundy zasadniczej PGE Speedway Ekstraligi pozostały dwie rundy, a wciąż nie wiadomo jakie zespoły znajdą się w najlepszej czwórce i zmierzą się w play-off.

Walka o play-off w tym sezonie jest niezwykle zacięta, a do boju o medale mimo zamieszania wokół klubu wciąż walczy Eltrox Włókniarz Częstochowa, który po XII rundach zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Częstochowianie w najbliższy piątek (tj. 04.09.) zmierzą się na własnym obiekcie z czerwoną latarnią rozgrywek PGG ROW Rybnik i o ile w meczu z rybniczanami ekipie spod Jasnej Góry w ciemno można dopisać trzy punkty (dwa punkty za zwycięstwo oraz jeden punkt bonusowy) o tyle o punkty z FOGO Unią Leszno, z którą to podopieczni Piotra Świderskiego zmierzą się w ostatniej kolejce może być bardzo trudno.

Ważną rolę w tym kto znajdzie się w play off może odegrać… MRGARDEN GKM Grudziądz. Podopieczni Roberta Kempińskiego nie mają już szans na awans do najlepszej „czwórki”, ale w dwóch ostatnich spotkaniach zmierzą się u siebie z Speed Car Motor Lublin oraz z Betardem Spartą Wrocław i jeśli odniesie zwycięstwo, w którymś ze spotkań to może otworzyć drzwi do play-off dla Włókniarza. Innymi kluczowymi spotkaniami do układy tabeli mogą okazać się pojedynki pomiędzy Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów oraz Speed Car Motor Lublin – RM Solar Falubaz Zielona Góra.

[poll id=”6″]

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze