Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 20:53

Częstochowski radny obdarował prezentami potrzebujące rodziny

Radny Lewicy Tomasz Blukacz wspólnie z wolontariuszami w ramach akcji świątecznej „Pomagam, bo chcę” obdarował prezentami potrzebujące rodziny z Częstochowy.

Okres świąteczny dla osób najbardziej potrzebujących ze względu na trudną sytuację materialną może nie być tak szczęśliwy jak dla wielu z nas. – Możemy im pomóc. Możemy sprawić, że święta będą dla nich wbrew okolicznościom czasem radości i spokoju – zachęcał radny Tomasz Blukacz, który zainicjował akcję „Pomagam, bo chcę”.

Dzięki temu do najbardziej potrzebujących rodzin trafiły paczki z artykułami spożywczymi, higienicznymi i niezbędnymi do codziennego funkcjonowania. Dzieci otrzymały słodycze i zabawki. Nie zabrało także życzeń świątecznych, które radny złożył każdej rodzinie.

– Bardzo się cieszę, że wielu mieszkańców Częstochowy przyłączyło się do akcji „Pomagam, bo chcę” i wspólnie mogliśmy sprawić świąteczny prezent wielu rodzino – powiedział Blukacz. – Ostatnie dni były bardzo intensywne, ale taka rola pomocnika Mikołaja. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem sprawić radość m.in. dzieciom, które otrzymały prezenty, a uśmiech na ich twarzach tylko potwierdził, że warto pomagać. To także zasługa naszych sponsorów, którzy bez wahania przekazali paczki – dodał.

foto/źródło: Materiały Prasowe

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze