Szukaj

dzisiaj jest 15/04/2024 11:54

Czerwono-niebieskie autobusy wyruszyły na ulice Częstochowy!

Od dziś autobusy MPK w Częstochowie  w barwach Rakowa Częstochowa wyruszyły na ulice miasta. Mieszkańcy Częstochowy będą mogli codziennie podróżować do pracy, do szkoły czy na mecze Rakowa wraz z trenerem Markiem Papszunem i zawodnikami!

– Autobusy będą podróżowały codziennie na różnych liniach. W dniu meczu będą to przede wszystkim linie dojeżdżające do samego stadionu Rakowa. Wierzymy, że codzienne podróże komunikacją miejską będą dla mieszkańców jeszcze przyjemniejsze. Jest to też na pewno nietypowa forma promocji, a właśnie takie staramy się wdrażać, by zachęcić kibiców do przyjazdu na mecze – mówi rzecznik prasowy Rakowa, Michał Szprendałowicz.

Na autobusach oprócz tradycyjnych czerwono-niebieskich barw znaleźć można także podobizny trenera Marka Papszuna oraz zawodników: Iviego Lopeza, Vladana Kovacevicia, Bartosza Nowaka, Frana Tudora, Vladyslava Kochergina, Vladislavsa Gutkovskisa i Sebastiana Musiolika. Oklejenie autobusów zostało przygotowane przez klub we współpracy z MPK w Częstochowie oraz drukarnią KomplexDruk.

Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa”.
źródło: Raków Częstochowa

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze