Szukaj

dzisiaj jest 17/06/2024 12:43

Cud w Częstochowie ! Marcin Szymański zostaje w Częstochowie

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Jak podaje oficjalny serwis Klubu Marcin Szymański w przyszłym roku nadal będzie reprezentował barwy Lwów Unimot Częstochowa.

W dniu wczorajszym Marcin miał podpisać kontrakt na starty w LKS Szawerze Leszno. Tymczasem ostatecznie tego nie uczynił, a Prezes Janusz Danek poinformował, iż „Martinez”… zostaje w ekipie Lwów Unimot Częstochowa – czytamy na oficjalnej stronie klubu

– Lepszego zakończenia roku wymarzyć sobie nie mogłem, dla siebie jak i dla naszego klubu – przekazał krótko Prezes Lwów Unimot.

Tym samym Szymański spędzi w „biało-zielonych” barwach czwarty sezon. Związał się z naszym klubem pierwszym kontraktem w 2014 roku i przez trzy lata wspinał się od brązowego medalu przez srebrny, aż po złoto. Teraz miał odejść ze względu na sprawy rodzinne, jakimi są narodziny drugiego dziecka. Ostatecznie wrocławianin swoje plany zmienił, z czego ogromnie się cieszymy.

Wiemy także, że naszego klubu nie zasili Szymon Kowalczyk. Do końca stycznia określić ma się kolejna dwójka zawodników odnośnie reprezentowania naszej drużyny w rozgrwkach Ekstraligi.

[mb]
źródło: Lwy Częstochowa

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze