Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 11:58

CKM trenuje w Zielonej Górze, a w Częstochowie pracują nad torem

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Minusowa temperatura oraz opady śniegu, które wystąpiły w Częstochowie w ciągu tygodnia spowodowały, że tor przy ul. Olsztyńskiej nie nadaje się do jazdy. W wyniku czego zaplanowany na sobotę sparing pomiędzy Eko-Dir Włókniarzem Częstochowa, a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra został odwołany.

Dziś na owalu przy ul. Olsztyńskiej od rana trwają prace, aby doprowadzić tor do użytku. Jeśli temperatura w ciągu nocy nie spadnie poniżej zera, a w dzień będzie świeciło słońce to być może w połowie przyszłego tygodnia w Częstochowie odbędą się pierwsze treningi.

Jednak nie wszędzie aura jest tak kapryśna jak w Częstochowie. W Zielonej Górze od kilku dni pogoda jest znacznie lepsza niż ta panująca w Częstochowie co pozwoliło na przygotowanie toru do pierwszych treningów. Dzięki gościnności zielonogórskiego klubu zawodnicy CKM-u rozpoczną dziś trening w Grodzie Bachusa. Jeżeli w Zielonej Górze utrzyma się korzystna pogoda to na niedzielę zaplanowano trening punktowany pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra, a Eko-Dir Włókniarzem Częstochowa.

Pełną fotorelację z prac na torze znajdziecie na Naszym profilu na Facebook.

Autor: Marcin Biś

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze