Szukaj

dzisiaj jest 23/05/2024 12:05

Biało-Zielony Mikołaj z wizytą w Częstochowie

Wczorajsze popołudnie – choć deszczowe i pochmurne – dla wielu mieszkańców Częstochowy było dniem bardzo radosnym. 6 grudnia oznaczał bowiem wizytę świętego Mikołaja. Jak co roku sympatyczny staruszek pojawił się również w wersji Biało-Zielonej.

Włókniarzowy święty Mikołaj swoją podróż w naszym mieście rozpoczął od wizyty w klubie Stacherczak, gdzie po raz 26 odbywały się Mikołajki dla dzieci niepełnosprawnych. Na imprezie organizowanej przez Speedway Fan Club oprócz Mikołaja pojawili się również zawodnicy Włókniarza Częstochowa na czele z Jakubem Miśkowiakiem, sztab szkoleniowy oraz zarząd klubu. Uśmiechy wszystkich zgromadzonych dzieci wlały w serca uczestników imprezy sporo ciepła, tak potrzebnego w ten wtorkowy, chłodny i deszczowy dzień.

Tuż po godzinie 12:00 zgodnie z zapowiedzią Biało-Zielony święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami udał się w kierunku Alei NMP. Tam – bez sprawdzania czy spotkani przechodnie byli grzeczni, obdarowywał ich prezentami. Nie zabrakło wspólnych zdjęć kibiców z Mikołajem oraz zawodnikami.

źródło: Biuro Prasowe Włókniarz Częstochowa

foto: Grzegorz Misiak

 

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze