FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Drogi

PRACOWITE WAKACJE DROGOWCÓW – SPRAWDŹ JAKIE DROGI ZOSTANĄ WYREMONTOWANE W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH

foto: Marcin Biś

Wakacyjne remonty dróg nabierają tempa. Niebawem nowe nawierzchnie otrzymają drogi w dzielnicy Wrzosowiak, Podjasnogórskiej, czy Gnaszyn-Kawodrza

Od pewnego czasu trwa przebudowa ul. Wierzbowej w dzielnicy Wrzosowiak, to jednak nie jedyna ulica, która zostanie przebudowana w tej dzielnicy. W tym tygodniu rozpoczął się II etap przebudowy ul. Lechonia, a niebawem nową nawierzchnię otrzyma także ul. Rutkiewicz oraz ul. Zimowa. Na ulicy Wierzbowej, Lechonia oraz Rutkiewicz poza wymianą nawierzchni na drodze przebudowane zostaną także chodniki oraz miejsca parkingowe. Prace na tych ulicach winny zakończyć się do końca wakacji, wyjątkiem jest ul. Rutkiewicz, na której prace trwać będą do końca września.

Do końca września przebudowane zostaną także trzy ulice w dzielnicy Podjasnogórskiej. Nowy dywanik z masy bitumicznej zostanie rozłożony na ulicy Mozarta, Wagnera oraz Noskowskiego.
Nowe nawierzchnie otrzymają także część ul. Poświatowskiej, fragment ul. Lwowskiej, ul. Długa, ul. Wierzyńskiego, ul. Lotosu, ul. Przyjemna oraz ul. Poselska, na której zostanie wymieniona nawierzchnia oraz przebudowany zostanie most nad rzeką Brzezinką.

Artykuł możesz komentować na naszym fanpage.

Autor: Marcin Biś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ