FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Miasto

15 maja rusza kolejna edycja eventu „MotoAsy”

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie wspólnie z częstochowskim Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego zaprasza 15 maja na kolejną edycję eventu „MotoAsy”. W programie doskonalenie techniki prowadzenia jednośladu na placu manewrowym, test wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego i szkolenie z pierwszej pomocy.

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Częstochowie, Zarządem Terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów i Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Katowicach zaprasza motocyklistów na kolejną edycję eventu „MotoAsy”.

15 maja od godziny 9.30 na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Częstochowie przy ulicy Hallera 1 miłośnicy jednośladów będą mogli sprawdzić swoją wiedzę z obowiązujących przepisów ruchu drogowego, doskonalić technikę jazdy na placu manewrowym i poćwiczyć udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Ilość miejsc ograniczona do 40 osób. Decyduje kolejność przybycia do Ośrodka. Każdy uczestnik musi posiadać przy sobie uprawnienia do kierowania.

To już kolejne spotkanie, zorganizowane przez częstochowską drogówkę w ramach poprawy bezpieczeństwa kierowców jednośladów. Dla uczestników przygotowano upominki.

foto/źródło: KMP w Częstochowie