
Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie od 6.07.2015 roku do pętli RZĄSAWA ponownie będzie kursować z ulicy Warszawskiej przez Rząsawską linia nr 14 oraz na stałą trasę z Karłowicza przez Rząsawską do pętli WYCZERPY-OSIEDLE wróci linia nr 25.
Także od 6.07.2015 roku linie 17, 20, 25 i N2 przestaną kursować objazdem z ulicy Warszawskiej przez Konarskiego i Nusbauma i wrócą na stałą trasę przez Norwida.
Przypominamy również, że nadal pozostaje aktualna wprowadzona od 1.07.2015 roku zmiana tras linii nr 14, 17, 20, 30 i N2, które kursują z ulicy Warszawskiej przez nowe ronda za wiaduktem do ulicy Wały Dwernickiego i następnie od skrzyżowania ulic Dekabrystów i Cmentarnej dalej przez Wały Dwernickiego i Kiedrzyńską do Alei Jana Pawła II i od przystanku RONDO TRZECH KRZYŻY bez zmian.
Dla pasażerów ww. linii dostępne są przystanki zastępcze ANIOŁOWSKA i CMENTARNA zlokalizowane przy Wałach Dwernickiego. Przystanki o tych nazwach oraz nowe przystanki MŁYNARSKA przy ulicy Warszawskiej pozostają zawieszone.
Wydarzenie możesz komentować na naszym fanpage.
Dodane przez: Marcin Biś
Źródło: www.mzd.czest.pl