FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Drogi

Mapa inwestycji drogowych

Miejski Zarząd Dróg i Transportu przygotował specjalne internetowe narzędzie, ułatwiające lokalizację najważniejszych inwestycji, które były realizowane w mieście w 2020 roku – w ramach programu Lepsza Komunikacja w Częstochowie.

Część z ponad pięćdziesięciu zadań, które zostały oznaczone punktowo na mapie Częstochowy, została już zrealizowana, niektóre są finalizowane, a pojedyncze niebawem się rozpoczną. Istotą sprawy jest, że ich wykonanie ujęte zostało w kończącym się roku budżetowym miasta Częstochowy.

Dzięki mapie z łatwością sprawdzimy jakie zadanie, jakiego rodzaju i o jakiej nazwie zostało wykonane w danej dzielnicy (po naciśnięciu na pinezkę stosowne informacje wyświetlą się w legendzie mapy). Zadania można także przeglądać z wykorzystaniem listy, która dostępna jest z boku ekranu. Inwestycje zostały podzielone na trzy rodzaje: drogowe, komunikacyjne i oświetleniowe. Zestawienie nie uwzględnia zadań zrealizowanych w ramach budżetu obywatelskiego (takie podsumowanie pojawi się w grudniu).

Link do mapy wykonanej z wykorzystaniem ogólnodostępnych narzędzi Google:

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1qsM1MNsVkAkKFgBGw4rF_TmR0QJvzz3X&ll=50.80470680000001%2C19.112220100000012&z=12&fbclid=IwAR3hCC4lk2IjLN71lbdFQwlVLZIPsEMM2HC4h8xENvvKwo7bKfitjLNLyGU

foto/źródło: UM Częstochowy