FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Komunikacja

Kolejny etap przebudowy torowiska tramwajowego – wlot ul. Dekabrystów do skrzyżowania z al. Armii Krajowej będzie zamknięty dla ruchu

foto: M.Biś

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy torowiska tramwajowego, od najbliższej soboty wlot ul. Dekabrystów do skrzyżowania z al. Armii Krajowej będzie zamknięty dla ruchu. Dzień wcześniej otworzy się za to skrzyżowanie al. Armii Krajowej z ulicą Worcella.

Utrudnienia potrwają około 3 tygodnie (przez kolejne 3 tygodnie podobne prace będą prowadzone przy torowisku tramwajowym po południowej stronie skrzyżowania). Na czas zamknięcia dla ruchu, kierowcy będą korzystali z objazdu (jego trasę przedstawia mapka w załączniku).

W piątek, 9 października (ok. godz. 13.00) zostanie oddane do ruchu skrzyżowanie al. Armii Krajowej z ulicą Worcella (z przywróceniem działania sygnalizacji świetlnej), a od godz. 13.30 będzie przywracana stała organizacja ruchu w alei Wyzwolenia. Przez kilka dni potrwają jeszcze prace porządkowe oraz uzupełnianie oznakowania poziomego.

W związku z realizacją kolejnego etapu przebudowy, od najbliższej soboty autobusy linii 15, 22 i 24 pojadą inaczej. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest TUTAJ.

foto: M.Biś/źródło: UM Częstochowa